Kurumsal

İş Sağlığı ve Güvenliği

Önce İş Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal zorunlulukların ötesinde faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz. Bu bakış açısı ile fabrika sahamızın giriş kapısından başlayan eğitim planlamamızla her zaman ilk önce iş güvenliği diyoruz,

Sahada çalışan personellerimiz yılda 25 Saat eğitim almakta olup, kullanmış olduğu tüm iş güvenliği ekipmanları dünya standartlarında ve kalitededir.

Şirketimizin tüm süreçlerinde ilk önceliğimiz iş güvenliği olup mesleki risklerin önlenmesi ile ilgili tüm gereklilikler yerine getirilmektedir.

Personellerimizin güvenlik tedbirlerine uyup uymadığı sürekli olarak sahada çalışan C sınıfı iş güvenlik uzmanları ile denetlenmekte ve ramak kala olaylar kayıt altına alınıp , uygunsuzlukların giderilmesi için düzeltici önleyici faaliyetler başlatılmakta ve sonuçlandırılmaktadır.

Acil durum ekiplerimiz ilgili kuruluşlardan eğitim almış olup , acil durumlarda mudahale edebilecek tüp ekipmanlarımız mevcuttur.

“ARI ARITMA, küçük yerleşim birimlerinden büyük şehirlere kadar her nüfus kapasitesine göre anahtar teslim atık su arıtma tesisleri kurmaktadır.”