Kurumsal

Hakkımızda

Arı Arıtma Türkiye’nin su ve atık su arıtma teknolojileri konusunda lider imalatçı firmalarından biridir. Son teknoloji imalat ve dizayn araçlarını kullananan firmamız yenilikçi bir yapı hedefi içinde mühendislik tecrübelerini geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Imalat, dizayn ve testlerini kendi bünyesinde gerçekleştirebilen fabrikamız Kocaeli’nde 2000m²’yi geçen kendine ait kapalı alanında faaliyet göstermektedir.

2001 de sadece 7 kişiyle yola çıktığımız halde git gide büyüyerek bugün yaklaşık 100 kişilik bir kadrodan oluşan ekibimizle arıtma sektörüne hizmet veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hızlı ve doğru kararlar alabilen genç ve dinamik bir firma olmanın avantajıyla, bir çok ülkeye hizmet vermek suretiyle kısa sürede uluslararası alanda da kendimizi göstermeyi başardık.

Hedefimiz, arıtma sektöründe düşük maliyetli, kurulumu ve işletmesi kolay yüksek mühendislik becerileri ve Ar & Ge çalışmalarıyla imal edilmiş sistemler ve ürünlerle kişiye özel çözümler sunmaktır.

“ARI ARITMA, küçük yerleşim birimlerinden büyük şehirlere kadar her nüfus kapasitesine göre anahtar teslim atık su arıtma tesisleri kurmaktadır.”