Hizmetlerimiz

Endüstriyel Arıtma

Ürün ve sistemlerimizin, temelleri çok çeşitli türlerdeki atıkları arıtmak amacıyla MEVCUT TEKNOLOJİLERİN EN ÜSTÜNÜNÜN kullanılmasına ve AR-GE departmanımızın çalışmalarına dayanır.

ARI ARITMA, arıtma problemlerinizi bütçenize uygun olarak çözebilmeniz için, lider endüstri teknolojilerini, yaygın ağ ve teknik destek ekibi gibi hizmetleri, sunmaktadır.
 
Endüstri ve atık ayrılmaz bir bütündür. Endüstrinin olduğu her yerde atıklar da hayatın gerçekleri olarak karşımıza çıkmaktadır.’
 
 
Endüstriyel atıksu arıtımı özel bir ihtisas alanıdır. Her uygulamada farklı kirlilik düzeylerindeki endüstriyel tesislerin çözümü iyi bir mühendislik ve deneyim gerektirir. ARI ARITMA işine verdiği özen ve detaylı çalışma prensibi sonucu olarak kendi bünyesinde kurmuş olduğu AR-GE departmanı ile rakiplerinden farklılaşır.
 
 
 
Yüksek saflıkta su arıtma teknolojisi ve benzer hizmetler vasıtasıyla, ARI ARITMA, sanayicilerin ve de üreticilerin talep ettikleri spesifik su kalitesini elde etmelerine yardımcı olur. ARI ARITMA ayrıca verimliliği arttırarak ve maliyetleri düşürerek, sanayicilere gitgide artan atık su rejimlerine uygun sistemler kurmakta yardımcı olur. şirket prensiplerimizi özetle aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.
 

 

-Güvenilir Hizmet, 
-Bakım
-Yedek parça,
-Kurulum hizmetleri
-Proje büyüklüğü ne olursa olsun istikrar odaklı bir yaklaşım
 
Su ve atık su arıtımı her endüstri için kritik olmuştur. Her endüstrinin, proses suyundan atık suya kadar kendi arıtma gerekliliklerini belirleyecek bir takım talepleri vardır. ARI ARITMA sizin bu taleplerinizi karşılamanız için yardım etmeye hazırdır.
 
“İhtiyacınız, ister konteynırlar için temizlik suyu olsun, ister temizleme prosesi ya da atık su arıtma tesisi olsun, sizin spesifikasyonlarınıza uygun komple su ve atık su arıtma sistemlerinin dizaynını, inşasını ve işletmesini gerçekleştiriyoruz.”

 

    

 

“ARI ARITMA, küçük yerleşim birimlerinden büyük şehirlere kadar her nüfus kapasitesine göre anahtar teslim atık su arıtma tesisleri kurmaktadır.”